Makki бързо зарядно Fast Charger - QC3.0+2xUSB 30W White - MAKKI-QC30W3
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-QC30W3
ТИП: Зарядно за контакт
ПОРТОВЕ: USB QC3.0Fast Charge USB x 2
Х-КА 1: Power: 30 W
Х-КА 2: Output: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A2 x USB 5V - 2.4A
Х-КА 3: Input: 110 - 240 V
РАЗМЕРИ: 70 x 45 x 27 mm
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998287
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
ТИП: Зарядно за контакт
Х-КА 1: Power: 30 W
Х-КА 3: Input: 110 - 240 V
РАЗМЕРИ: 70 x 45 x 27 mm
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998287
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТИПЗарядно за контакт
ТипЗарядно за контакт
ПОРТОВЕFast Charge USB x 2
ПОРТОВЕUSB QC3.0
Х-КА 1Power: 30 W
Х-КА 22 x USB 5V - 2.4A
Х-КА 2Output: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A
Х-КА 3Input: 110 - 240 V
ПОРТОВЕUSB QC3.0
ПОРТОВЕFast Charge USB x 2
ЦВЯТБял
ЦВЯТБял
РАЗМЕРИ70 x 45 x 27 mm
РАЗМЕРИ70 x 45 x 27 mm
Х-КА 1Power: 30 W
Х-КА 22 x USB 5V - 2.4A
Х-КА 3Input: 110 - 240 V
Тегло0.10кг
АтрибутСтойност
ТипСтенно зарядно
Изходна мощност (W)30
Изходен конекторUSB-A
Брой изходи (count)3
ЦвятБял
Бързо зарежданеДа
Стандарт за бързо зарежданеQuick Charge 3.0
Вграден кабелНе
Едновременно зарежданеНе
ДисплейНе
Тегло (g)60
Тегло0.10кг
Makki бързо зарядно Fast Charger - QC3.0+2xUSB 30W Бяло - MAKKI-QC30W3
Зареждайте устройствата си със светкавична скорост с помощта на Makki бързо зарядно Fast Charger QC3.0+2xUSB 30W. Това компактно зарядно за стена доставя до 30W обща мощност, като разполага с един порт Quick Charge 3.0 и два стандартни USB-A порта, за да можете едновременно да зареждате смартфон, таблет и други. Интелигентният чип автоматично разпознава протокола за зареждане на вашето устройство за оптимална скорост и безопасност.
Ключови Предимства
  • Тройни портове — Зареждайте три устройства едновременно без да жертвате скоростта.
  • Широка съвместимост — Работи със смартфони, таблети, Bluetooth слушалки и други USB устройства.
  • Компактен и преносим — Лек дизайн, идеален за пътуване или ежедневна употреба.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
МоделMAKKI-QC30W3
ВходAC 100-240V, 50/60Hz
Изход (USB-A x2)DC 5V/2.4A всеки (макс. 2.4A общо)
Обща изходна мощност30W
Брой изходи3
ЦвятБял
ТеглоПрибл. 60g
Какво има в кутията
  • Makki бързо зарядно Fast Charger QC3.0+2xUSB 30W Бяло